V SOUČASNOSTI HLEDÁME NOVÉ KOLEGYNĚ A KOLEGY NA TYTO PRACOVNÍ POZICE:
SAMOSTATNÝ PROJEKTANT A ARCHITEKT

Hledáme nové kolegy do svého týmu na pozice Samostatný projektant a architekt se zkušenostmi s vedením zakázek.

Staňte se součástí našeho týmu, pracujte s námi na zajímavých projektech, zdokonalte se v oboru a získejte hodnotné zkušenosti.

V případě zájmu nás kontaktuje na info (at) dkarchitekti.cz

Náplň práce:
  • vedení ekonomiky zakázky
  • samostatné vedení projektů, projektantů a týmu specialistů
  • zpracování všech stupňů projektové dokumentace včetně studií
  • koordinace projektových prací a inženýrské činnosti
  • komunikace s profesemi, komunikace s klientem, řešení detailů projektu
  • účast na stavbě v rozsahu autorského dozoru
Kvalifikační předpoklady:
  • VŠ stavební, obor pozemní stavby nebo VŠ architektury
  • praxe minimálně 3 roky (možno uznat částečně i praxi při studiu VŠ)
  • výborná znalost práce na PC
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práce na zajímavých architektonických zakázkách
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostřední a kolektiv